Data fra
Mat og industri

Norsk matindustri
Norsk matindustri
STATUS OG UTVIKLING
STATUS OG UTVIKLING
Struktur
Struktur
Sysselsetting
Sysselsetting
Bedrifter
Bedrifter
Industristruktur
Industristruktur
Regional betydning
Regional betydning
Kompetanse og utdanningsnivå
Kompetanse og utdanningsnivå
Produksjon og verdiskaping
Produksjon og verdiskaping
Produksjonsverdi
Produksjonsverdi
Verdiskapning
Verdiskapning
Lønnsomhet og investeringer
Lønnsomhet og investeringer
Lønnsomhetsindikatorer
Lønnsomhetsindikatorer
Nøkkeltall industri
Nøkkeltall industri
Nøkkeltall matindustri
Nøkkeltall matindustri
Lønnskostnader
Lønnskostnader
Investeringer
Investeringer
Handel med mat- og drikkevarer
Handel med mat- og drikkevarer
Handel med næringsmidler og drikkevarer (ekskl. sjømat)
Handel med næringsmidler og drikkevarer (ekskl. sjømat)
Handel med betydning for enkeltbransjene
Handel med betydning for enkeltbransjene
Status og utvikling i EUs matindustri
Status og utvikling i EUs matindustri
Trender og utvikling
Trender og utvikling
Velg visningsår
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

Nøkkeltall matindustri (prosent)

 200720082009201020112012201320142015
Driftsmargin (prosent)4.103.503.904.003.903.403.003.904.00
Resultatgrad (prosent)13.90-7.6011.1013.602.905.2011.3012.508.60
Totalrentabilitet (prosent)10.50-2.609.309.903.604.908.209.007.40
Egenkapitalrentabilitet (prosent)14.70-12.7013.2016.201.806.3013.6014.109.90
Egenkapitalandel (prosent)51.1041.5044.4046.1042.7043.3045.2049.4053.50
Likviditetsgrad1.501.251.411.191.171.041.020.991.06

Kilde: ssb. regnskapsstatistikk.

Grafar Vis større graf

barplot vertikal | barplot horisontal | akkumulert barplot vertikal | akkumulert barplot horisontal | multiple paidiagram | lineplot |

matogindustrigraf

NB! De ulike grafer genereres automatisk, og det kan, kanskje spesielt for de akkumulerte plottene, forekomme at skalaen i grafen ikke gir mening.


2015 © Norsk Institutt for bioøkonomi